Wraz ze zniesieniem niektórych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, byliśmy w stanie na nowo rozpocząć spotkania dla rodzin, które należą do naszego programu pomocowego. Na razie, udało nam się zorganizować spotkania w czerwcu i w lipcu. Ci, którzy na nie przybyli otrzymali bardzo potrzebną pomoc dla siebie i swoich rodzin. Uczestnicy otrzymali wsparcie w postaci ubrań, produktów higienicznych, jedzenia, sprzętu domowego, jak również zabawek i innych przedmiotów. 

Po rozdaniu wszystkich potrzebnych rzeczy, zebraliśmy się na spotkaniu i rozmowie o wierze w naszym życiu. Wszyscy uczestnicy byli bardzo wdzięczni za pomoc i za to, że znowu mogli spotkać się w znajomym gronie. 

Żeby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i mieć pewność, że spotkanie odbywa się zgodnie z zasadami, musieliśmy ograniczyć liczbę uczestników. Na czerwcowe spotkanie przybyły 23 osoby, a w lipcu przywitaliśmy 15 uczestników – każda osoba reprezentowała inną rodzinę. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podarowali Fundacji wszystkie wyżej wymienione rzeczy, naszym gospodarzom z Międzynarodowej Wspólnoty Chrześcijańskiej (ICF), jak również wolontariuszom, którzy pomagali na obydwu spotkaniach. 

Poniżej zdjęcia z obydwu spotkań:

Czerwiec

1 (1)

Lipiec 

2345 (2)