W grudniu, dzięki pomocy od wspaniałych wolontariuszy i darczyńców, dostarczyliśmy naszym podopiecznym znaczną pomoc, przed Swiętami Bożego Narodzenia.  

Oprócz pomocy materialnej, zorganizowaliśmy dwa spotkania społeczności dla dwóch oddzielnych grup uczestników. Około 25 osób uczestniczyło w każdym ze spotkań– osoby samotne, starsze i przedstawiciele większych rodzin w potrzebie.  Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy podarowali nam różne produkty, które mogliśmy rozdać podczas tych spotkań. Podziękowania należą się również wolontariuszom i International Christian Fellowship za zapewnienie sali na oba spotkania.

Jesteśmy również bardzo wdzięczni American School of Warsaw, której uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie zapewnili nam mnóstwo pomocy dla potrzebujących rodzin i pojedyńczych osób. Wsród tej pomocy znalazło się trwałe jedzenie, słodycze, produkty higieny osobistej i środki czystości, ubrania i buty, rózne przedmioty użytku domowego, jak również prezenty dla młodszych dzieci i dla nastolatków.  

Dostarczyliśmy te wszystkie rzeczy do 37 rodzin i 10 osób starszych w samą porą na Święta Bożego Narodzenia. Z głębi naszych serc dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt. Szczególne podziękowania należą się Ligicie, która koordynowała pomoc od szkoły.  

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przesłali wsparcie finansowe w grudniu.  

Poniżej niektóre chwile z całej akcji uwiecznione na zdjęciach.  

1234567810111213141516