Nasze letnie działania pomocowe rozpoczęły się świetnie od wizyty 20 woluntariuszy z Kopenhagi. Po raz kolejny nasi drodzy partnerzy misyjni z duńskiego FIBC dołączyli do nas na wspaniały tydzień służenia ubogim i potrzebującym w Warszawie.

Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu zdjęcia i komentarze naszych gości:

„Czasem się o tym słyszy albo czyta, ale żeby naprawdę poczuć, jak OGROMNYM błogosławieństwem jest działalność misyjna, trzeba tego doświadczyć osobiście.” (Renjith)

„…Prawdziwie wzbogacający tydzień! Jestem poruszony tym, jak Bóg działa w Warszawie. Szczególne podziękowania za prowadzenie tego projektu i za zmienianie życia ludzi na lepsze.” (Fabian)

„Nigdy wcześniej tak żywo nie czułam prawdziwości wersetu „Żniwo wprawdzie wielkie, lecz robotników mało”(Mt. 9:37)! Nie mogę się doczekać, by wrócić w przyszłym roku.”(Ashlyn) „Wspaniale było widzieć, jak Bóg potrafi zmienić każde ludzkie życie. Niesienie Jego Słowa osobom potrzebującym Jego łaski jest takie ważne! Dziękuję Wam za to, co robicie!” (Jan) „Jestem zaskoczona otwartością i serdecznością ludzi w Warszawie i tym jak są pomocni, niezależnie od okoliczności. To prawdziwe świadectwo Bożej miłości.” (Annette) „WVM jest uosobieniem żywej, czynnej i ofiarnej wiary! Efektywność ich służby w Warszawie jest dla nas inspirująca i jesteśmy dumni, że z nimi współpracujemy.” (Austin)

article1aarticle1b