Dzięki wsparciu od naszych wiernych darczyńców – Amerykańskiej Szkole w Warszawie (ASW), mogliśmy wesprzeć rodziny z naszego programu wsparcia, na święta Bożego Narodzenia.

Klasy ze szkoły amerykańskiej zebrały paczki z jedzeniem, ubraniami, produktami higieny osobistej i słodyczami. Te paczki zostały przekazane 40 potrzebującym rodzinom i 12 osobom samotnym. Szkoła amerykańska podarowała również prezenty gwiazdkowe dla 66 dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Dzięki tym podarunkom wiele rodzin mogło cieszyć się świętami, pomimo trudnej sytuacji.

Chcielibyśmy z całego serca podziękować pracownikom, uczniom, rodzicom i wszystkim, którzy wzięli udział w tej wspaniałej akcji. Szczególne podziękowania należą się Pani Ligicie, która jak co roku, była główną organizatorką ze strony ASW.

W dużej mierze dzięki wsparciu naszych gospodarzy – ICF Warszawa, byliśmy w stanie zorganizować dwa grudniowe spotkania społeczności WMO – każde dla innej grupy. Oprócz rozdawania paczek żywnościowych i innych produktów pierwszej potrzeby, mieliśmy również czas na śpiewanie kolęd, a pastor Scott podzielił się z zebranymi rozważaniami na temat znaczenia świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy bardzo wszystkim wolontariuszom, którzy wzięli udział w spotkaniach oraz tym, którzy podarowali rzeczy, które mogliśmy przekazać rodzinom w potrzebie.

Poniżej na zdjęciach; niektóre uchwycone momenty z tych spotkań i nasi bardzo wdzięczni podopieczni. :)

12345678910